Samsung Servisi

Samsung Yetkili Servisi

Yaşamın önemli bir parçası olan televizyonlar, ev ve iş yerlerinin neredeyse tamamında bulunur. Bu benzersiz renkli dünyada herhangi bir nedenle kesinti olması, kullanıcılarının strese girmesine neden olur. Evde sinema keyfi yapabileceğiniz, yapay zeka teknolojisi sayesinde kumandanın tuşlarına basmadan etkileşime geçebileceğiniz, en özel anlarınızı izleyebileceğiniz ve günlük yayın akışını takip edebileceğiniz televizyonlar yaşamın kalbinde, önemli bir yere sahiptir. Tıpkı diğer sektörlerde olduğu gibi dönem dönem yeni modelleri çıkan televizyonlarda, gelişen teknolojiye paralel olarak bakım ve teknik servis hizmetlerinin de geliştirilmesi gereklidir. Başta Samsung olmak üzere dünya devi markaların nitelikli elektronik cihazlarının tamir edildiği TV servisimizde, beklentilerinizin ötesindeki hizmet anlayışı ile kusursuzluğu sunuyoruz.


Samsung TV’lerde Doğru Uygulama ve Zamanında Teslimat
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte televizyonların içerisindeki araçlar küçülse de içerisinde yer alan teknik bilgiler büyüdür. Bu durum da teknik serviste görev alan uzmanların kendini geliştirme gereksinimini ortaya çıkardı. Samsung, Arçelik, Beko ve Vestel gibi nitelikli markalarda TV servis hizmeti veren firmamız, ihtiyaç duyduğunuz anda nitelikli personelleri ile yanınızdadır. Yaşamın önemli bir bölümünü kaplayan elektronik cihazların bakım ve servisleri üzerinde yetkin olan firmamız, üzerinde çalıştığı işlerde, daima sizler için en iyisini sunma bisyonuyla hareket edere. Başladığımız her bir Samsung TV için taahhüt ettiğimiz sürede işlemleri gerçekleştirir ve televizyonunuzu sizlere kusursuz bir şekilde sunarız. İşlemlerin ardından alışageldiğiniz kumanda düzeni üzerinde oynama yapmaz ve sizleri alışkanlıklarınızın değiştirilmesi konusunda dahi olumsuz yönde yönlendirmeyiz. Her şeyin profesyonelce yapıldığı hizmet gamımızı tercih ettiğinizde yerinde veya taşıma TV hizmetlerimizden faydalanacaksınız.

 

 

Yerinde ve Taşıma TV Servisi Ne Demek?
Samsung televizyonunuz bozulduğunda veya kontrol ihtiyaç duyduğunda bizimle iletişime geçersiniz. Müşteri temsilcilerimiz tarafınıza anında dönüş sağlayarak sorun hakkında ön bilgi elde edilmesini sağlar. Ardından sizin için uygun olan en kısa sürede Samsung televizyonun bulunduğu alana gelerek müdahalede bulunurlar. Televizyonun tamiri için gerekli olan mobil teçhizatı yanlarında taşıyan ekibimiz, televizyonun bulunduğu lokasyonda tamir edilebilecek durumda olması durumunda işlemleri kolayca gerçekleştirerek kısa süre içerisinde televizyonunuzu işlevsel hale getirecektir. Televizyon üzerinde yapılacak olan işlemler daha fazla teknik bilgi ve teçhizat gerektiriyorsa televizyonun taşınarak ilgili birime yönlendirilmesi gereklidir. Televizyon transfer işlemlerinde son derece özenli ve hassas davranan ekip arkadaşlarımız, TV’nin tek bir noktasının dahi çizilmeden taşıma işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlar.
Tek Noktadan Çoklu Hizmet
Samsung televizyonların sadece onarım işlemlerini değil, aynı zamanda kurulum ve onarım gibi işlemleri üzerinde hizmet veren firmamız, aynı zamanda elektronik tabanlı olan diğer tüm cihazlar üzerinde de yetkindir. Alanında uzman ekibimiz ile her türlü elektronik cihazın sorunun kolayca tespit ediyor ve mümkün olan en kısa sürede onarımını sağlıyoruz. Bakım ve onarım işlemlerinde kullandığımız benzersiz teknoloji sayesinde, geleneksel yöntemlerle saatler sürebilen işlemlerin birkaç dakikada gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Uygulama yaptığımız alanlarda, işleve ve teknik ekipmana uygun cihazları kullanarak üzerinde çalıştığımız ürünlerin mükemmel çıktılarının alınmasını sağlıyoruz. Sektörde bulunduğumuz ilk günden itibaren kalite, hız ve müşteri memnuniyeti anlayışından hiçbir zaman uzaklaşmadık. Samsung televizyon gibi elektronik cihazların kurulum aşamasından itibaren devralıyor, yetisini kaybeden cihazlar için de özelleştirilmiş seçenekler sunuyoruz.

Önce Arıza Tespiti Sonra Onarım
Uygulama yaptığımız alanlarda arıza tespiti ile başlayan işlemlerimiz cihazların onarımı ile devam ediyor. Bizi tercih etmek için çağrı merkezimizi aradığınızda sektör hakkında yetkin olan müşteri temsilcimiz, telefonda sorunun kaynağını anlamak için size bazı sorular sorar. Bu sorular ışığında teknik servis yetkilileri bilgilendirilir. Ardından hizmetin yerinde mi yoksa taşıma mı olacağına karar verilir. Uygulama alanına varıldığında, cihaz gözden geçilirilir ve sorunun kaynağı net olarak tespit edilir. Bu işlemlerden sonra tamiri mümkün olan cihazların yerinde işlem görmesi sağlanır. Bu nedenle birkaç günlüğüne de olsa Samsung televizyonunuzdan ayrılmamış olursunuz. Televizyonun taşınmasının gerektiği durumlarda da son derece hassas davranan personellerimiz, özel aparatlar yardımıyla, teknik servis aracına sabitlenebilen ve böylece yocluluk boyunca da herhangi bir darbe almayan televizyonlarınızı güven içerisinde taşır ve işlemlerin ardından tarafınıza ulaştırır. Hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin günün her anında tercih edebileceğiniz firmamız, farklı marka ve modeldeki elektronik cihazlar üzerinde de uzmandır.