Beko Servisi

Beko Yetkili Servisi

Televizyon servislerinde beklediğini profesyonel hizmetlere en uygun fiyatlarla ulaşmak için bizi tercih edin. A’dan Z’ye Beko televizyonları hakkında detaylı bilgiye ve teknik becerilere sahip olan firmamız, TV bakım ve onarım hizmetlerinde beklentilerinizin ötesinde seçenekler sunar. Beko ve diğer global markaların televizyonları konusunda uzmanlaşan teknik servis hizmetimiz ile siz de arızalarınıza hızlı ve güvenilir çözümler bulabilirsiniz. Şeffaflık ilkemiz gereğince tüm süreçler hakkında sizleri detaylı bilgilendiriyor,  arızaların yerinde çözümlenmesini sağlıyor. Alanında uzman teknik ekibimiz,  arızanın neden meydana geldiği ve çözüm yolları konusunda sizi detaylı bir şekilde bilgilendirir. Bu sayede siz de bir sonraki seferde herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda yetkililerimize bildirerek sorunun bağlantılı olup olmadığını söyleyebilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluğa karşın hizmet sunduğumuz alanlarda belirli süre garanti veren firmamız, aynı konu hakkında arıza meydana gelmesi durumunda ikincil desteği ücretsiz olarak verir.

Alanında Uzman Teknik Servis Ekibi

Teknik servis ekibimiz belirli periyotlarda eğitime tabi tutulur. Sürekli olarak gelişen ve değişen teknolojiye uygun olarak bakım ve onarım servislerinin de değiştiğinin bilincinde olarak kendimizi daima yenilemek isteriz. Bu kapsamda Beko televizyonları adına aldığımız eğitimlerle işlemlerin çok daha hızlı ve efektif bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor ve benzersiz hizmetlerimize her gün bir yenisini ekliyoruz. Eğitim alan personellerimize düzenli olarak sınavlar uyguluyor, teorik ve pratik bilginin ölçümlenmesini sağlıyoruz. Müşteri hizmetlerimizi 7 gün 24 saat boyunca aktif tutuyor ve dilediğiniz her an ulaşabilmenizi olanaklı kılıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla Beko teknik servis hizmetlerinizden aldığınız hizmetlerden maksimum verim almanızı sağlıyoruz. Alanında uzman personellerimiz ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle televizyonların mümkün olan en kısa süre içerisinde sorunlarının çözülmesini sağlıyoruz. Arz ettiğimiz hizmetlerde kalıcı çözümler ürettiğimiz için aynı konu hakkında yeniden bizlere danışmanıza gerek kalmıyor. Yine de herhangi bir aksaklık olma ihtimaline karşı belirli bir süre içerisinde onarım hizmeti verdiğimiz konudan yeniden muzdarip olursanız ücretsiz destek saklıyoruz.

Son Teknoloji Teknik Destek Ekipmanları

Televizyon teknik destek hizmetlerinde, personellerin mahareti kadar bakım ve onarım hizmetlerinde tercih edilen teknoloji ürünlerinin niteliği de çok önemlidir. Bu kapsamda Beko televizyonlar için sunduğumuz onarım hizmetlerinde en son teknoloji cihazları kullanıyoruz. Yapay zeka destekli teknoloji cihazlarımızı televizyonlara bağlayarak sorunun tespitinin saniyeler içerisinde tanımlanmasını sağlıyoruz. Zamandan ve efordan kazandıran bu sistemler geleneksel yöntemlerle yapıldığında televizyonun atölyeye gitmesi ve içinin açılarak deneme yanılma yoluyla arızanın tespitini gerektirir. Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanan firmamız Beko televizyonlarında herhangi bir arıza gerçekleşmesi durumunda sorunun çözümünü kusursuz bir şekilde sağlıyor. İşlemlerin %90’ından fazlası için yerinde onarım ve bakım hizmetleri veriyoruz. Televizyonu atölyemize götürmeden, benzersiz hizmetlerimizden faydalanılmasını sağlıyor ve arz ettiğimiz kusursuz hizmetler ile sizleri en iyisiyle buluşturuyoruz.

Garantili Beko Televizyon Parçaları ile Cihazlarınız Güvende

Arz ettiğimiz hizmetlerde yedek parça temini ve uygulaması da bulunuyor. Bu kapsamda sunduğumuz orijinal yede parçalar ile televizyonların garantisinin bozulmadan işlev görmesine olanak sağlıyoruz. Sunduğumuz benzersiz hizmetler ile sadece Beko değil, Vestel, Philips, LG ve Arçelik gibi markaların televizyonları için de teknik destek hizmeti veriyoruz. Plazma TV onarım, Beko markalı LED TV, LCD TV, Curved TV gibi birçok televizyon çeşidi üzerinde yetkin olan markamız, bütün markalar için sunduğu televizyon kurulum, bakım ve onarım hizmetleri ile gereksinimlerinizi en güvenilir yoldan karşılıyor. Şehrin neresinde olursanız olun bir telefonunuz ile arızanın olduğu alana geliyor ve profesyonel bir şekilde tamir işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyan teknik servis elemanlarımız, Beko TV tamiri için ihtiyacınız olan tüm işlemleri gerçekleştirmeden önce ellerinizi dezenfekte eder ve gerekli önlemleri alır. Tamir işlemleri sizlerin göz önünde gerçekleştiği için tüm işlemler şeffaflık ilkesi ile gerçekleştirilir.

Biz Tamir Edelim Siz Keyfini Çıkarın

Gözlerinizin önünde tamir ettiğimiz Beko televizyonunuz ile çok kısa bir süre sonra keyif saati yapabilirsiniz. Kusursuz işçilik hizmetimiz ve teknolojik araçların yardımıyla kısa sürede gerçekleştirdiğimiz işlemlerle benzersiz bir hizmet deneyimi sunuyor ve sizleri kusursuzluğa davet ediyoruz. LCD, LED, plazma ve tüplü fark etmeksizin tüm Beko televizyon ürünlerine tamir hizmeti veren firmamız aynı gün içinde sunduğu onarım hizmetleri ile memnuniyetinizi ön planda tutuyor.