Philips Servisi

Philips Yetkili Servisi

Televizyonlarınızı kime emanet edeceğinizi bilin! Benzersiz bir teknoloji deneyimi, kusursuz müşteri hizmetleri, nitelikli, eğitimli ve sertifikalı teknik servis elemanlarından oluşan geniş ekibimiz ile tanışın. Her marka ve modelden televizyon üzerinde yetkin olan firmamız, şeffaf teknik servisi anlayışı ile televizyonlarınızın hangi zaman diliminde hangi tamir aşamasında olduğunu gösterir. Üstelik tüm süreçleri çağrı merkezimizi arayarak da ulaşabilirsiniz. Philips başta olmak üzere, dünya devi birçok marka üzerinde yetkin olan servisimiz, yerinde ve taşıma hizmetleri sayesinde işlemlerin çok kısa sürede ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor. Minimum maliyetle maksimum performans alabileceğiniz Philips teknik servis hizmetlerimiz sayesinde siz de televizyonunuzun başına gelen olumsuzluklar hakkında üzülmeyeceksiniz. Sorunun kısa süre içerisinde çözüleceğini bilerek bizimle iletişime geçersiniz.

 

Orijinal ve Muadil Yedek Parça Ürünleri ile Üstün Hizmet

Philips TV servisi konusunda alanında uzman olan firmamız, orijinal ve muadil yedek parça ürünleri ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Kaliteye göre değişen fiyat yelpazesine sahip olan yedek parçalarımız sayesinde bütçenizi yormadan işlem yaptırmanız mümkündür. Teknolojik donanımla ile bezenen Philips televizyonlar hakkında yetkin olan firmamız, işlem sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorun karşısında da satış sonrası destek hizmeti sunar. Philips TV’lerinin kurulum, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren firmamız, yetkili ve etkin servis hizmeti sayesinde aynı zamanda diğer elektronik cihazların da kusursuz olarak çalışmasını sağlar. İşlem sonrasında kullanıcı kaynaklı veya diğer etkenlere bağlı olarak herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yanınızda bizi bulacaksınız. Sertifikalı, eğitimli, belirli periyotlarda sınavlardan geçirilen teknik servis elemanlarımız ile tamiri yerinde mümkün olan cihazlar için zaman kaybetmeden yerinde onarım işlemleri gerçekleştiriyoruz. Televizyon keyfinden mahrum kalmamanız adına verdiğimiz yerinde onarım hizmetleri sayesinde basit sorunlar üzerinde etkili çözümler üretiyoruz.

 

Televizyonunuza En İyi Biz Bakarız

Philips başta olmak üzere dünya devi birçok marka üzerinde yetkin olan firmamız, düşük maliyetle yüksek performans almanızı sağlar. Televizyonların güvenliğini tehlikeye atmadan, özel taşıma aparatları ve araca sabitlenebilen seçenekleri ile hizmet kalitemizi daima üst noktaya taşıyor, servise götürülmesi gereken televizyonlarınızı korumamız altına alıyoruz. Paslanmaz, garantili ve orijinal parça gibi imkanlarla sunduğumuz yedek parça hizmeti ile de en etkili hizmetleri almanıza olanak tanıyoruz. Televizyonunuzu sağlıklı bir şekilde ve bir ömür boyunca kullanmak istiyorsanız tercih edeceğiniz teknik servise dikkat etmelisiniz. Sorunu olmayan televizyonlar için de periyodik dönemlerde bakım işlemlerinin yapılması, ileride oluşabilecek problemlerin de engellenmesine olanak tanır. Marka sınırı olmayan firmamızda, belirl ibir standart üzerinden hizmetlerimizi sürdürürürüz. Bizim için her müşteri değerlidir. Bu nedenle ölçeğine bakmaksızın tüm projelerimize aynı hassasiyet ile yaklaşırız. Bizden aldığınız hizmetlerin birinden memnun kalıp diğerinden şikayetçi olmanız gibi bir durum söz konusu olamaz. Şeffaf ücretlendirme ve hizmet politikamız sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak Philips televizyon tamiri, kurulumu ve bakım hizmetlerinde sektörün standartlarını belirliyoruz.

Profesyonel Teknik Personel ile Kusursuz Hizmet

Alanında uzman teknik personelimiz ile sunduğumuz kusursuz hizmetlerle kurumsal hizmet anlayışı benimsiyoruz. Bu doğrultuda garantili olarak arz ettiğmiz parçalarda herhangi bir sorun meydana gelmesi durumunda ücretsiz olarak değiştirebiliyoruz. Bizzat üreticiden eğitim alan nitelikli ve tecrübeli teknik servis elemanlarımız ile Philips televizyon tamirinde üst düzey kalite sunan markamımz, işlem kalitesini ustaya bağlamaksızın tüm hizmetlerinde üst düzey kaliteyi ön planda tutar. Hizmet verdiğimiz bakım ve onarım işlemlerinde cihazın garantisini bozmadan, orijinal ürünler kullanarak ileride meydana gelebilecek maliyet giderlerinin de yok edilmesini sağlıyoruz. Taşıma hizmetlerimiz ile işlemlerin gerçekleştirileceği televizyonlarda, cihazlarınızı güvenli bir yerde, yani servis atölyemizde tutuyoruz. Bu sayede hem sizin içiniz rahat ediyor hem de televizyonunuz güvenlik kaygısı olmadan işlemlerinin ardından teslim edilebiliyor. Bakım ve onarım gerçekleştirdiğimiz tüm cihazlarda, işlem sonrasında tekrar sorun yaşanması durumunda bizimle iletişime geçerek sorunun çözüme kavşuturulmasını sağlayabilirsiniz. Televizyonlarla ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuda alanında uzman ekibi ile hizmetlerini sürdüren firmamız, Philips gibi teknolojinin son çıktıları arasında yer alan televizyonlar konusunda özel olarak eğitilen teknik personeli ve teknolojik ekipmanları ile beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verir ve sizleri mükemmel teknik servis hizmeti ile buluşturur.