Arçelik Servisi

Arçelik Yetkili Servisi

Televizyon servislerinin kurulumu, bakımı ve onarımı özel bir uzmanlık alanı gerektirir. Bu alanlarda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle farklı elektronik cihazlarda kusursuz hizmetler sunuyoruz. Arz ettiğimiz hizmetler kapsamında dünya markası diğer firmaların da ürünleri konusundaki yetkinliğimizi siz değerli müşterilerimiz için arz ediyoruz. Her biri farklı özellikteki cihazların bakımı ve onarımı güncel teknik bilgi gerektirir. Bu doğrultuda belirli periyotlarda sertifikalı eğitim alan personellerimiz ile hizmet verdiğimiz her konuda standartlar üzeri bir profesyonellik belirliyoruz. Tamiri yerinde mümkün olan cihazlar için yerinde destek hizmeti veren firmamız, tüm cihazların bakım ve onarım işlemlerini taahhüt ettiği süre içerisinde gerçekleştirilir. Cihazların farklı bir noktaya taşınmadan onarımını sağlayan sistemlerimiz en düşük maliyetlerle yüksek performans almanızı sağlayacak seçenekleri sizler için sunar.
Hızlı ve Güvenilir TV Servis Hizmeti
Televizyon servis hizmetinde nitelikli çözüm arayanların buluşma noktası olan markamız ile Arçelik başta olmak üzere birçok global markanın elektronik cihazı için teknik destek hizmeti veriyoruz. Arz ettiğimiz kalıcı çözümler ile bozulan cihazlarınızın uzun yıllar boyunca kullanılabilecek forma kavuşmasını sağlıyoruz. Sektördeki tecrübemiz ve bilgi birikimimizin yanı sıra teknolojik aletlerden aldığımız destekle düşük maliyetlerle yüksek performans almanızı sağlıyoruz. Değiştirilmesi gereken parçaların orijinal kullanılmasına özel gösteren firmamız, beklentilerinize ve bütçenize uyarak kişiselleştirilebilir servis seçenekleri ile Arçelik televizyonlarınıza yeniden hayat veriyor. Şeffaflık ilkesinden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz işlemler ile işlemlerin tam zamanında gerçekleştirilmesini sağlıyor ve randevusuz olarak da cihaz onarım hizmetleri sunuyoruz. Üst düzey hizmet anlayışı ile her cihazınızı özenle inceler ve gerekli gördüğümüz alanların bakım ve onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlarız.
Bize Günün Her Saati Ulaşabilirsiniz
Hizmet anlayışımız kapsamında her zaman ulaşılabilir olan firmamızdan acil arıza ihtiyaçlarınız için de faydalanabilirsiniz. Sistemimize bir kez kayıt olduktan sonra diğer işlemleriniz için her defasında kişisel bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi vermenize gerek kalmaz. Müşteri kaydı sayesinde hangi tarihte hangi cihaz için yardıma gereksinim duyduğunuzdan işlemin gerçekleştirilme tarihine kadar birçok bilgiye ulaşabiliriz. Bu sayede zamandan ve efordan da tasarruf etmiş olursunuz. Sunduğumuz kusursuz işçilikle hayatımızda önemli bir yeri bulunan Arçelik televizyonların ilk günkü gibi net görüntü kalitesine sahip olmasını sağlayabilir ve gerekli iyileştirmeleri yapabilirsiniz. Garantiyi bozmayan uygulamalarımız ile hayatımızda büyük önemi olan televizyonların ve diğer elektronik cihazların verimliliğin maksimum seviyeye çıkarılmasını sağlayabilirsiniz. En küçük hasarlardan devasa problemlere kadar sorun ne olursa olsun çözümü bizimle bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
Son Teknoloji Cihazlarla Arıza Tespiti
Arıza tespitinin zor olduğu durumlarda son teknolojik arıza belirleme cihazlarımızı Arçelik televizyonunuza bağlayarak problemin birkaç saniye içerisinde tespit edilmesini sağlıyoruz. Yerinde servis destek hizmetlerimiz ile arıza için çağrı merkezimizi aradığınızda otomatik olarak oluşturulan randevu sistemi sayesinde hizmetlerimize en kısa sürede ve profesyonel bir şekilde ulaşımınızı mümkün kılıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için siz de web sitemizi ziyaret ederek Arçelik, Vestel ve LG gibi televizyonların kurulumu, bakımı ve teknik servis hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Televizyonlara bağlanarak arızaların nokta atışı ile belirlenmesini sağlayan firmamız, teknik servis uzmanlarımızın profesyonelliği sayesinde onarım hizmetlerine de aynı hızda ulaşmanızı sağlar. Tüm Arçelik televizyon modelleri için tercih edebileceğiniz firmamız, problemlere en kısa zaman içerisinde müdahale ederek memnuniyetinizin üst düzeyde tutulmasını sağlar.

Teknik Servis Ekibimizden Detaylı Bilgi Alın
Arçelik televizyonlarınızda meydana gelebilecek tüm sorular hakkında teknik ekibimizle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Arıza tespitini yapıp onarım süresini belirleyen teknik personelimiz, onarım için ihtiyaç duyulan süre hakkında sizleri bilgilendirir. Mümkünse yerinde onarım hizmetleri ile sorunu cihazın bulunduğu lokasyonda çözüme kavuşturur. Zorlu ve teknik ekipman gerektiren işlemler için televizyonun atölyemize getirilmesi mümkün olabilir. İşlemlerin %90’ı yerinde teknik servis hizmetlerimiz ile gerçekleştirilir. Her ölçekten televizyon arızasının çözümü için tercih edebileceğiniz firmamız ile siz de televizyon ile ilgili sorunları dert etmeyeceksiniz. Parça ve işçilik ücretinin son derece uygun fiyatlara yapıldığı firmamızda aradığınız profesyonel hizmetlere en hızlı ve en makul şekilde ulaşabilirsiniz. Üstelik hizmet verdiğimiz tüm alanlarda belirli bir süre garanti vererek arızanın tekrar meydana gelmesi durumunda ücretsiz teknik destek hizmeti de veriyoruz.