LG Yetkili Servisi

Elektronik cihazların yaşamın büyük bir bölümünü kapladığı günümüzde özellikle televizyonlar, evlerdeki önemini korumaya devam ediyor. Geçmişte yayın akışının takip edildiği bu dev ekranlar yerini günümüzde diziler, sinemalar ve özel anların seyredilmesine bıraktı. Nedeni ne olursa olsun günümüzde hala tüm ev ve iş yerlerinde bulunan LG ve diğer marka televizyonlar, hala zaman geçirmek için tercih edilebilecek en iyi araçlar arasında sayılıyor. Televizyonun bakıma veya onarıma ihtiyaç duyması durumunda da özel LG televizyon tamiri devreye giriyor. Her teknik servisin uzman olduğu TV markası farklı olabilir. Çünkü; bakım ve onarım gerektiren alanlarda kullanılan teçhizat ve bilgi birikimi, her yıl daha da gelişen televizyonlar hakkında yeterli olmalıdır. Tüplü televizyonlardan ultra ince tTV çeşitlerine geçtiğimiz günümüzde, he rne kadar TV içinde kullanılan araçların sayısı azaldıysa da konuyla ilgili teknik bilgiler arttı.

Doğru Marka için Doğru Teknik Servisi Seçin

Teknik servislerin her birinin üzerinde uzman olduğu bir televizyon markası vardır. LG, Samsung, Philips, Arçelik, Beko ve Vestel gibi televizyonlar konusunda uzmanlaşan firmamız, sadece onarım değil, aynı zamanda kurulum ve bakım hizmetleriyle de elektronik cihazlarınızı uzun yıllar kullanmanıza olanak tanıyor. Özel ekipmanlara sahip olan teknik ekibimiz, en güncel TV talimatlarına sahiptirler. Bu sayede hangi model olursa olsun onarım işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirerek cihazınızı en kısa sürede tarafınıza teslim ederler. Özel ekiomanlar sayesinde her bir TV ürünü için beklentilerin ötesindeki verimliliği sunan firmamız, verdiği hizmetlerin sorumluluğunu da üstlenir. Kalite standartları dahilinde verdiğimiz hizmetlerle sadece bireysel LG TV ürünlerinin bakım ve onarımını yapmıyor, aynı zamanda kurumsal alanlarda yer alan ekranların ve diğer elektronik cihazların da tamirini gerçekleştiriyoruz. Bakım ve onarım işlemlerimizde, LG markasının sunduğu talimatlara uygun olarak işlemlerimizi gerçekleştiriyor, bu sayede ürünlerin garanti kapsamı dahilinde kullanılmasına olanak sağlıyoruz.

Orijinal Parçalarla Değişim İmkanı

LG televizyonlarınızda değiştirilmesi gereken parçalar için tercihi size bırakıyoruz. Dilerseniz maliyet bakımndan görece yüksek olan orijinal parçaları tercih edebilir dilerseniz de uygun fiyatlı, ancak aynı işlevlere sahip olan muadil parçaları tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz tüm seçeneklerde aynı hassasiyeti gösteren firmamız, hassasiyet ve özel kalite kontrollerinden geçirilen tüm yedek parça seçenekleri ile beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verir. Uygulama yaptığımız cihazlarda, maksimum işlevsellik sunan markamız, cihazların işlevlerini mükemmel bir şekilde yerini getirmesine yardımcı olur. Alanında uzman teknik servis ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz LG televizyon tamir hizmetimiz ile cihalarınızı taahhüt ettiğimiz zamanda tarafınıza ulaştırıyoruz. Mümkün olan durumşarda, yerinde teknik servisi hizmeti vererek LG televizyonunuzun herhangi bir alana götürülmeden işlem görmesini sağlıyoruz. Basit arızalar için tercih edebileceğiniz bu seçenek sayesinde televizyonunuzdan uzak kalmıyor ve kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz. Haftanın her günü ulaşabileceğiniz teknik servisimiz ile gereksinimlerinize kolay bir şekilde yanıt buluyor ve eğitimli personellerden destek alıyorsunuz.

Tecrübeli, Sertifikalı, Eğitimli Teknik Personel

Alanında uzman olan ve LG televizyon konusunda yetkin olan teknik servis personellerimiz, belirli periyotlarda eğitimler alarak bilgilerini pekiştirir. Edindikleri bilgileri pratik üzerinde uygulama fırsatı da bulan personellerimiz, bu sayede beklentilerinize en iyi şekilde karşılık verecek niteliklere sahip olur. Kusursuz müşteri hizmetlerimiz ve teknolojik bakım ve onarım cihazlarımız ile LG televizyonlar için aradığınız tüm çözümlere bizimle kavuşabilirsiniz. Teknik servis hizmeti elemanlarının uzmanlıklarını yaptığı sınavlar ile değerlendiren markamız, bu sayede LG televizyonunuzun sorunu ne olursa olsun benzersiz çözümler üreterek kullanıcılarının rahat etmesini sağlar. Eğitimli ve uzman personeller ile hizmetlerini sürdüren TV teknik servisimiz, şeffaf servis anlayışı ile televizyonunuzun hangi zaman diliminde hangi aşamada olduğundan haberdar olmanızı sağlar.

Profesyonellik ve Güvenilirlik Bir Arada

Şeffaf servis anlayışımız sayesinde tüm LG televizyonlar üzerinde yetkinliğimizi sunuyor ve sizleri benzersiz bir hizmet deneyimine davet ediyoruz. Televizyonunuzu sizden iyi tanıyan servis ekibimiz ile meydana gelen hasarın net bir şekilde tespit edilmesini sağlıyor, en kısa sürede televizyonun ilk günkü gibi sorunsuz olmasını sağlıyoruz. LG televizyon kurulumu, bakımı ve onarımı konusunda uzmanlaşan firmamız, sahip olduğu üstün niteliklerle sektöründe en çok tercih edilen yetkili servislerden biri olmayı başarmıştır. Sahip olduğumuz teknolojik ekipmanlarımız ve kalitemiz ile birlikte her geçen gün daha fazla alana hitap etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.