Hakkımızda

Şirket Profili
Kurumsal

Televizyon Doktoru, 1980 yılından günümüze Ankara’da yetkili servis hizmetini gururla ve muhteşem başarılarıyla sürdüren köklü bir markadır. Türkiye’nin ileri gelen hizmet anlayışını benimsemiş ve 40 yıllık tecrübesini tüm işlerine yansıtmış olan bir firma olarak tüm yaptığımız işlerin arkasındayız. Yetkili Servis hizmetini 34 kişilik dev kadromuz ile her yere ulaştırmayı başardık. Televizyon servisi alanında eğitimli personeller yetiştirmeyi başardık.

  • Hızlı Servis
  • Servis Garantisi
  • Müşteri Hizmetleri
40+
Yıllık Servis Tecrübesi

Tüm Servis Taleplerinize
Hızlı ve Kolay Çözümler

Misyonumuz


Televizyon Doktoru; yenilikçi, fark yaratan ve çözüm üreten hizmet anlayışını şirket politikası olarak benimsemiş durumdadır. Elektronik sektöründe kaliteli, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz


Sektörün saygın elektronik firmalarından biri olarak vizyonumuz; takım olmayı başarmış, konusunda deneyimli, uzman teknik kadrosu ile sürekli hizmet yelpazesini genişleterek yeni ve uygun teknolojik çözümler üretmektir.

Kalite Politikamız


Televizyon Doktoru; en üst seviyede müşteri tatminini, verdiği hizmette kaliteyi ve verimliliği esas olarak almış, bu kalite ve verimliliği ise müşteri ve birlikte çalıştığı takım arkadaşlarına yansıtmayı amaç edinmiştir.

Önceliğimiz Mutlu Müşteriler

Yetkili servis olarak tercih edilmemizin başında %100 müşteri memnuniyeti gelmektedir. Mutlu müşteriler servis ağımızın genişlemesinde ve farklı müşterilere ulaşmamıza olanak sağlamıştır.

100%

Müşteri Memnuniyeti

100%

Servis Desteği Hızı

100%

Servis Sonrası Garanti

Size en yakın  yetkili servis

Uzman çalışanları ve yetki belgesine sahip kadrosu ile
profesyonel özel servis hizmeti sunmaktayız.

Servis talepleriniz için bize ulaşın!

Servis talebiniz çağrı merkezimizden arıza kaydı açabilirsiniz ,

dilerseniz servis talebi formunu doldurarak bizlere iletip arıza kaydı açtırabilirsiniz